Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

512 115 051

Tani notariusz Jelenia Góra owo renomowana biuro notarialna, która od lat świadczy kompleksowe usługi notarialne na najwyższym poziomie. Zespół doświadczonych notariuszy, spośród pełnym zaangażowaniem natomiast profesjonalizmem, służy pomocą w każdej kwestii. Kancelaria Notarialna Jelenia Góra oferuje pełną gamę usług notarialnych. Notariusze specjalizują się w czynnościach notarialnych, takich jak: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, odpisów, zaświadczeń zaś protokołów. Zapewniają oraz pełną pomocnik w zakresie przygotowania dokumentów tudzież ich weryfikacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wśród usług Kancelarii Notarialnej Jelenia Góra warto wymienić Sporządzanie aktów notarialnych. Notariusze przygotowują tudzież sporządzają wszelkiego rodzaju akty notarialne, w tym umowy sprzedaży, umowy darowizny, umowy przedwstępnej, umowy dzierżawy, umowy najmu, testamenty, pełnomocnictwa, spółki osobowe, spółki kapitałowe natomiast do licha i trochę innych. Odpisy, poświadczenia zaś zaświadczenia - Notariusze sporządzają odpisy z dokumentów, poświadczają ich kompatybilność z oryginałem zaś wystawiają zaświadczenia o stanie cywilnym, o tym, iż postać fizyczna nie figuruje w ewidencji dłużników niewypłacalnych, o tym, że dany materia nie jest naładowany hipoteką.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

https://notariuszejeleniagora.pl/
Al. Wojska Polskiego 32/12, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 512 115 051
e-mail: [email protected]
NIP: 6912186109
REGON: 021883641

https://notariuszejeleniagora.pl/: Kancelaria notarialna Jelenia Góra

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.