Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Centrum Fizjomed

12 296 08 58

Przychodnia fizjoterapi i neurologopedii Fizjomed znajduje się w centrum Krakowa na ulicy Królowej Jadwigi 281A, posiadamy wygodny parking dla naszych pacjentów.

Wyróżniany zespół specjalistów zbudowali neurologopedzi specjalizujący się w zaburzeniach odżywiania,, fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej (SI), psycholog, doradca laktacyjny oraz osteopatia.

Nasi pracownicy neurologopedii i innych specjalizacji medycznych, tworzą doświadczony zespół specjalistów. Którego priorytetem jest poprawa jakości życia oraz stanu zdrowia naszych pacjentów, a także powrót do sprawności w jak najefektywniejszy sposób).

Misją Ośrodeka medycznego Fizjomed jest współpraca wielu specjalistów, lekarzy i fizjoterapeutów czego wynikiem jest zdrowie naszych pacjentów.

Centrum Fizjomed

Centrum Fizjomed

https://fizjomed.com.pl/
Królowej Jadwigi 281a, 30-234 Kraków
Tel. 12 296 08 58
e-mail: [email protected]
NIP: 6772390010
REGON: 361768483

https://fizjomed.com.pl/: Centrum medyczne

Centrum Fizjomed
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.