Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Hurtownia warzyw i owoców Pol Mar. Oferujemy starannie selekcjonowane warzywa i owoce w najlepszych cenach, a co najważniejsze bardzo wysokiej jakości. Wyznacznikiem naszego sukcesu jest jakość oferowanych przez nas produktów w związku z tym kładziemy duży nacisk na kontrolę jakości oraz ekologiczne pochodzenie sprzedawanego asortymentu. Początki działalności firmy to 2000r aktualnie nasza siedziba znajduje się w Jakubowicach około 20 km od Krakowa. Kooperacja z największymi sieciami spożywczymi, w których klienci chcą kupować dobrej jakości produkty. Celem naszej działalności jest skup oraz sprzedaż warzyw i owoców najwyższej jakości. Skupujemy jedyne asortyment, co do których mamy 100% pewność, że spełnią oczekiwania naszych partnerów.

Polmar

Polmar

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: [email protected]
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Pol Mar

Polmar
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.