Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu

730 090 850

Biuro księgowe idealne dla początkujących. W ofercie mamy specjalistyczną obsługę księgową. Wspomagamy firmy w rozliczaniu z należności należnych instytucjom fiskalnym. Jako biuro księgowe dbamy od podstaw o podatki oraz sprawy kadrowe. Księgowa Wrocław z działu rachunkowości świadczy przede wszystkim takie usługi jak obsługa finansowo - księgowa podmiotów gospodarczych, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych NIP. Zajmujemy się również częścią kadrowo-płacową przedsiębiorstwa i świadczymy usługi takie jak obsługa kadrowo - płacowa podmiotów gospodarczych oraz sporządzanie list płac. Księgowe zajmują się przede wszystkim finansową obsługą pojedynczych klientów oraz przedsiębiorstw.

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu

https://saraswati.pl/
ul. Bystrzycka 24 lok. 5, 54-215 Wrocław
Tel. 730 090 850
e-mail:
NIP:
REGON:

https://saraswati.pl/: Biuro rachunkowe Wrocław

Saraswati - biuro rachunkowe we Wrocławiu
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.