Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze

503 111 099

Nasza wypożyczalnia samochodów posiada zróżnicowany wariant pojazdów, udostępniony zarówno do wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego, zależnie od aktualnych potrzeb klientów. Jakie są nasze zalety: stan techniczny w jakim znajdują się pojazdy, wszelkie kwestie związane z ubezpieczeniem, wymogi mówiące o odpowiednim doświadczeniu „za kółkiem”, ceny prezentowanej oferty. Czy planujesz wakacje w kraju, czy też masz do czynienia z każdą inną sytuacją, warto znać ofertę lokalnej wypożyczalni samochodów. Główną zaletą wynikającą z wypożyczenia samochodu jest swoboda podczas poruszania się. Jest to korzystne rozwiązanie szczególnie w przypadku wspomnianych we wstępie wakacji. W ofercie mamy jest także – wypożyczalnia samochodów Szklarska Poręba. Masz firmę? W ofercie mamy także pojazdy dostawcze. W przypadku gdy potrzeba Ci auta „na już” wypożyczalnia jest najlepszą z możliwych opcji. Bez względu na to czy chcesz wynająć pojazd w celu wyjazdu na urlopu, czy też służbowym, pewne jest, że usługa zostanie wykonana niezwłocznie. Jest to niezwykle istotne w sytuacji gdy gonią nas pilne zobowiązania, a nasz osobisty samochód został zniszczony np. na skutek wypadku drogowego. Mamy dzięki temu możliwość szybkiego uzyskania pojazdu zastępczego, dlatego zachęcamy do współpracy.

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl
ul. Złotnicza 14, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 503 111 099
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl: Wynajem samochodów Jelenia Góra

Maxcar - Wynajem samochodów w Jeleniej Górze
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.