Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada oferuje najwyższej klasy kampery marki Laika o minimalnym przebiegu i największej użyteczności. Wynajem kampera jest strzałem w dziesiątkę na wakacje.Kampery są doskonale przystosowane dla rodziny 2+2. Polecana wypożyczalnia kamperów Łódź gwarantuje najwyższą jakość i zadowolenie podczas wyprawy. Pojazdy możesz wynająć w kilku największych miastach w kraju – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Posiadane kampery mają całoroczne ogrzewanie oraz klimatyzację z funkcją grzania. Z części użytkowych można wymienić miejsca noclegowe, prysznic i wc, pokój dzienny z aneksem kuchennym i blatem przeznaczonym do posiłków. W kuchni znajdują się m.in.: blat roboczy, meble kuchenne, szuflady z cichym domykaniem, lodówka i nierdzewny zlew. Kamper posiada na wyposażeniu: manualną skrzynię biegów, kamerę cofania, czujnik gazów usypiających, podgrzewane lusterka, rolety oraz przestronny garaż.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: biuro@kamperjada.pl
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wypożyczalnia kamperów

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.